دوشنبه , جولای 26 2021

قیمت تعرفه زمین شرکت نوید خراسان افزایش یافت

به گزارش روابط عمومی شرکت نوید خراسان ، بنا به آخرین اطلاعات دریافتی از مدیریت امور سهام،   قیمت روز سهام نوید خراسان  در بازار عرضه وتقاضا نسبت به یکسال گذشته حدود50 درصد افزایش داشته است و همچنین قیمت تعرفه نسبت به یکسال گذشته حدود 180 درصد افزایش داشته است .

 

افزایش 50 درصدی قیمت یک سهم طی یکسال گذشته
افزایش 180 درصدی قیمت یک تعرفه زمین طی یکسال گذشته

 

 

براساس همین گزارش، دکتر محمد آروین  مدیرعامل شرکت نوید خراسان ، بابیان اینکه ارزش هر هزار تعرفه  در حال حاضر از 9.500.000 هزارریال به 10.500.000 هزار ریال افزایش یافته است افزود ، این قیمت با توجه به شرایط روز و متناسب با نظام عرضه و تقاضاست .

لذا سهامداران و علاقمندان می توانند  با ورودبه  سامانه سهامداران از طریق سایت نوید به آدرس

http://saham.navidkhorasan.com/

وپس از واردن نمودن نام کاربری :که همان کدملی و کلمه عبور که شماره شناسنامه سهامدار است ازوضعیت سهام خودوآخرین قیمت سهام مطلع گردندویا با ارسال عدد 123به سامانه پیامکی 30002146 قیمت روزسهام و تعرفه زمین رادریافت نمایندوالبته تلفن 37671782 امورسهام شرکت نوید خراسان  پاسخگوی  عزیزان سهامدار می باشد.

مدیرعامل شرکت نوید به سهامدارانی هم که  احیانا قصد فروش سهام و تعرفه زمین خودرا دارند توصیه نمود تادر این مقطع با توجه به برنامه های هیئت مدیره و مدیر عامل از فروش سهام خوداری نموده و در صورت اضطرار قبل از فروش حتما با کارشناسان امور سهام مشورت و هماهنگی لازم را با شرکت بعمل آورند.

همچنین ببینید

یک گام بلند جهت اخذ پایان کار مجتمع تجاری نوید

2 نظر

  1. علیرضا رئوف اصلی

    عالی

  2. امراله موحدی

    ممنون از زحمات همه ی عزیزان قابل به ذکر است چند بار برای ورود به سامانه کد کاربری و رمز عبور را وارد کردم اما هربار پیام اینکه کد کاربری و رمز عبور شما اشتباه میباشد دریافت نمودم لطفا راهنمایی بفرمایید
    ادرس ایمیل اینجانب
    Rafat .doost @G mail. Com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.