پیام مدیرعامل به مناسبت گرامیداشت روز مهندس

images

بسمه تعالي

مهندسین ارجمند و گرامی

تاریخ وتمدن پرافتخار و سرافراز ایران اسلامی حاصل اندیشه و توان علمی اندیشمندان و مفاخری است که شکوه وعظمت این سرزمین را رقم زدند.

تقارن پنجم اسفندماه سالروز ولادت خواجه نصيرالدين طوسي و روز مهندس،تلاقي ارزشمندي از انديشه مهندسي ايران گذشته و روز سپاس از مجاهدت‌ها ی مهندسینی است كه درحماسه جاوید هشت سال دفاع مقدس با احداث سنگر،راه ، پل،بيمارستان و .. دهها نوع سازه وخدمات مهندسي و انديشه و فكر مهندسي رابه ياري فرماندهي دفاع مقدس آوردندودين خودرابراي پيروزي ملت ايران  اداءنمودند .
و امروز مهندسین ما با سرمشق قراردادن تلاش‌هاي آن دوران پر افتخاروبا استفاده از تجارب موجود و بابهره گیری ازدانش و تخصص به یاری ایزدمنان،با همدلی و همزبانی سهامداران ارجمند و دیگر آحادمردم، راه رابرای دستیابی به آرمانهای بلند واعتلای ایران اسلامی، هموار و هموارتر می نمایند.

اینجانب ضمن تشکراز پرسنل زحمتکش و پر تلاش نوید فرا رسیدن سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را به تمامي مهندسان عضو جامعه بزرگ سهامداران ایثارگرشرکت نویدتبریک و تهنیت عرض نموده و بهروزی وسربلندی همگان را از خداوندگار یکتا درخواست می نمایم.

ومن الله التوفیق

محمد هادی حسینی سرچشمه

مدیر عامل

همچنین ببینید

روند سود آوری شرکت ادامه خواهد داشت

حجت الاسلام دری نائب رئیس هیأت مدیره در گفتگویی اظهار داشتند :با توجه به مصوبه …