خانه / شرکت های هکار / شرکت آبادانی و مسکن الهیه خراسان

شرکت آبادانی و مسکن الهیه خراسان

معرفی شرکت

شرکت آبادانی و مسکن الهیه خراسان به پشتوانه ده هزار سهامدار ایثارگر و جانباز در سال ۱۳۷۷ تاسیس گردید . این شرکت طی قراردادی با سازمان مسکن و شهرسازی، آماده سازی حدود  ۸۰۰ هکتار از اراضی غرب مشهد را عهده دار شد و طی ده سال ،  کلیه زیرساخت های خدماتی نظیر آب و برق منطقه را اجرا و به بهره برداری رسانید.

درسال ۱۳۸۴ برای نخستین بار در کشور مسوولیت اداره شهرداری منطقه ،  به یک شرکت خصوصی محول گردید و شرکت الهیه این وظیفه را  تا زمان استقرار کامل و تثبیت شهرداری منطقه ۱۲ مشهد عهده دار شد.

با فراهم آمدن زیرساخت ها، فعالیت های شرکت معطوف به احداث پروژه های ساختمانی و انبوه سازی در سطح منطقه شد که طی آن بیش از ۲۰۰۰ هزار واحد مسکونی، اداری و تجاری در منطقه الهیه مشهد احداث گردید .

اکنون پس از گذشت هفده سال ، شرکت الهیه به پشتوانه  سهامداران خود که عمدتاً از یادگاران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس هستند گامی موثر در شکل گیری دوازدهمین منطقه شهری پایتخت معنوی ایران اسلامی برداشته و با فعالیت های عمرانی و مشارکت های کلان اقتصادی این روند را ادامه خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از فعالیتها و خدمات شرکت آبادانی و مسکن الهیه خراسان می توانید با آدرس های زیر مراجعه فرمایید :

مشهد – بزرگراه میثاق – بلوار الهیه –میدان ولیعصر (عج) – ساختمان شهرداری منطقه 12 – طبقه 2 و3

تلفن : ۱۳ _ ۳۵۳۱۳۶۱۰ – ۰۵۱

تلفن امور سهام: ۳۵۳۱۳۶۱۹ – ۰۵۱

صندوق پستی : ۱۳۷۹ _ ۹۱۸۹۵

آدرس وب سایت : www.elahiye.com

همچنین ببینید

مجمع عمومی شرکت نوید اعتماددر مشهد مقدس برگزار شد

  با هدف بررسی عملکرد وحسابهای مالی منتهی به سال 1393شرکت، انتخاب بازرس وبحث وتباد ...

3 دیدگاه

 1. سیدعباس حسینی زهرائی

  باسلام وعرض خداقوت حضورکلیه دست اندرکاران شرکت

 2. سیدعباس حسینی زهرائی

  باسلام وعرض خداقوت حضورکلیه مسئولین شرکت.

 3. سیدعباس حسینی زهرائی

  سلام علیکم
  اگرمسئولین محترم وبرگزارکنندگان شرکت ترتیبی بدهند که به طرق مختلف ، وهرطورصلاح میدانند ، برگزاری مجامع عمومی و بعضآ جلسات عمومی را به نحوی که مقتضی میدانند اطلاع رسانی بیشتر بنمایند و یا شاید اگر ممکن است به سهامداران توسط پیامک اطلاع رسانی بنمایند خیلی بهتر و مفید تر است ، شاید کسانی که تبحر و تجربه اندکی دارند در راه پیشبرد اهداف شرکت مفید فایده باشند. ازاینکه با اظهارات خود مصدع اوقات شدم پوزش میطلبم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *